Çelik Yapılar Söküm ve Yıkım Hizmetleri

Çelik yapıların söküm ve yıkım işleri risk grubu yüksek inşaat faaliyetlerinden olup, iyi planlama dikkatli hesaplama ve özenli çalışma prensipleriyle gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Yeniay İnşaat keşif aşamasında; yıkım alanı, kat sayısı, fiziki durumu, çevresinde bulunan diğer binalar, konumu ve çevre şartları tespit edilerek mümkün olan en kısa sürede, en kolay uygulanabilecek yıkım şekli ve yıkım araçlarını belirler, temel bir yıkım projesi oluşturur. Konusunda uzman mühendis ve teknik yıkım ekibiyle hangi teknikle yıkılması gerektiğine karar verir. Çelik yapı için yıkım tekniğinin uygulanması planlandıktan sonra gerekli teknolojik ekipman ve bina yıkım uzmanlarıyla gerekli tüm güvenlik tedbirlerini almakta ve yıkım faaliyetlerine başlamaktadır.

Betonarme Yapılar Söküm ve Yıkım Hizmetleri

Ekonomik olarak ömürlerini tamamlamış, hasarlı yapıların yıkımında kullanılan bir çok yıkım teknikleri mevcuttur. Günümüzde tarafımızdan gerçekleştirilen emniyetli modern yöntemlerle vermiş olduğumuz hizmetler köprü,üst geçit, istinat duvarı vb. yıkımlarını çevreyi kirletecek, tahrip edecek, taşıt veya yaya güvenliğini tehdit edecek; parça sıçraması, toz ve duman bulutu çıkması gibi olayları yaşanmayacak şekilde yapılmaktadır. Çalışmalar sırasında kullanılan makine ve ekipmanlardan minimum düzeyde gürültü olmakta ve çevreyi rahatsız etmekten kaçınılmaktadır. Ayrıca sökümü tamamlanan betonarme elemanlar için istenilen alanda kırım yapma hizmeti de vermekteyiz. Talep edilmesi halinde firmamıza ait kırım sahasında kırım hizmeti de gerçekleştirmekteyiz. Yeniay İnşaat tüm Türkiye genelinde her türlü yıkım, söküm işleri konularında kusursuz hizmet anlayışıyla profesyonel ve tecrübeli kadrosuyla, güvenli çalışma prensibini benimseyerek uzun yıllardır betonarme yıkım hizmeti vermektedir.

Yol Kapama ve Yol Güvenliği Hizmetleri

Şehir içi ve şehirlerarası yapılacak olan projelerde uzman ekibimizle yol kapaması ve güvenliğe alma hizmeti sağlamaktayız. Bu bağlamda, yayalar ve sürücüler için güvenli seyahate uygun trafik güvenliği ve verimliliği üzerindeki etkilerini göz önünde bulundurmaktayız. Yol güvenliği ve trafik çözümlerini uygulama konusunda firmamız kendisini kanıtlanmış başarıya sahip bir çözüm ortağıdır. Hizmetlerimiz ulaşım ağlarının ve trafik yönetim sistemlerinin planlanmasını ve analizini içermektedir.Yeniay İnşaat olarak çevre emniyetini, yaya-taşıt güvenliğini sağlamak amacıyla ışıklı-ışıksız duba (yaklaşık 800 adet), çakar (5 adet), uyarıcı levha ve file şeritlerle gerekli işaretleme ekipmanlarına sahibiz.

Altyapı Hizmetleri

Altyapı hizmetleri gerek ekonomik kalkınma gerekse yaşam kalitesi açısından önemi giderek artan hizmetlerden birini oluşturmaktadır. Altyapı; bir yapı, kent ve ülke için gerekli olan yol, su, elektrik, gaz, kanalizasyon, peyzaj, çevre ve ulaşım gibi donanımların tümüdür. Yeniay İnşaat Türkiye genelinde hayata geçirdiği anahtar teslim işlerle Türkiye genelinde öncü firmalar arasındadır. Çalışmalarımız sırasında modern teknolojinin tüm imkanlarını kullanan firmamız insan-çevre ve kalite duyarlılığı çerçevesinde projeye uygun olan uygulama şekillerini kullanarak projelerde müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Projelere göre ekonomik altyapı; enerji, gaz boru hattı, telekomünikasyon, su ve kanalizasyon, katı atık toplama ve imhası alanlarındaki hizmetleri; barajlar, sulama kanalları veya yollara yönelik bayındırlık hizmetlerini ve demiryolları, kent içi ulaşım, limanlar ve su yolları ile havaalanları gibi ulaşım hizmetlerinin altyapı hizmetlerini vermektedir.